آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 347
تعداد نوشته ها : 6
تعداد نظرات : 0

تبلیغ کانال تلگرام 

تبلیغ کانال تلگرام یکی از روش های افزایش ممبر کانال و تبلیغات در تلگرام می باشد شما بعد از ساخت کانال در تلگرام , نیاز به ثبت کانال تلگرام و افزایش اعضای کانال تلگرام دارید بهترین روش تبلیغ کانال در تلگرام , تبلیغ در سایت تلگرام pc و معرفی کانال تلگرام  شما به گوگل است .

تبلیغ کانال تلگرام در گوگل

برای تبلیغ کانال تلگرام و معرفی گروه ها یا ربات های تلگرام  می توانید از سایت مرجع کانال های تلگرام (telegrampc.ir) استفاده کنید معرفی کانال تلگرام  در سایت تلگرام pc رایگان هست و  شما می توانید جهت  افزایش ممبر کانال تلگرام , آگهی کانال تلگرام خود را ویژه نمائید با این کار  لینک کانال تلگرام شما همیشه در صفحه اول سایت بوده و از  بازدید بیشتری برخوردار خواهد شد . همچنین شما می توانید  از  جایگاه تبلیغات بنری کانال تلگرام  در سایت تلگرام پی سی استفاده نمائید  جهت استفاده بیشتر از خدمات تبلیغات در تلگرام از لینک های زیر استفاده نمایید. 

خرید ممبر تلگراممعرفی کانال تلگرامتبلیغ رایگان کانال تلگرامثبت کانال تلگرام در گوگل

همچنین آگهی کانال های تلگرام ویژه  با عنوان بهترین کانال های تلگرام از لینک زیر قابل مشاهده می باشد. 

ربات تلگرام عکس نگار هوشمند 

در این ربات می تونید به عکس مورد نظرتون بدون هیچ محدودیتی متن طولانی و لینک اضافه کنید و در کانال و گروه قرار بدین یا واسه دوستانتون ارسال کنید.

مشاهده همه ربات های تلگرام 

افزایش ممبر کانال تلگرام

سایت تلگرام پی سی به عنوان مرجع کانال های تلگرام و ارائه دهنده خدمات تلگرام از جمله : افزایش ممبر تلگرام , تبلیغات در تلگرام , افزایش ممبر واقعی تلگرام , معرفی ربات تلگرام و اپلیکشن های برتر اندروید می باشد.


افزایش ممبر تلگرام به صورت واقعی

بهترین روش افزایش ممبر تلگرام , تبلیغات در کانال های تلگرام می باشد و استفاده از روش های دیگر افزایش اعضای کانال تلگرام , همانند نرم افزار افزایش ممبر تلگرام , خرید ممبر فیک تلگرام , ربات ممبرگیر تلگرام ,یا نرم افزار ادد ممبر کاملا بیهوده بوده و به غیر از اتلاف وقت هیچ سودی برای کسب و کار شما ندارد.


خرید ممبر تلگرام

تنها روش افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام , تبلیغ در کانال های تلگرام با اعضای واقعی می باشد ولی روش مناسبی برای  تشخیص ممبر واقعی از فیک در کانال های تلگرام وجود ندارد خوب حتما می پرسید بهترین روش افزایش ممبر تلگرام چیست ؟ 

جواب کاملا مشخص است خرید ممبرهای واقعی تلگرام  . سایت تلگرام پی سی فرصتی را فراهم نموده است تا مدیران کانال های تلگرام و ادمین های گروه های تلگرام برای افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام خود از این فرصت استفاده کنند

تعرفه های افزایش ممبر تلگرام

ارسال ویدیو در تلگرام , تلگرام در آپدیت جدید 4.0 قابلیت ارسال ویدیو مسیج (Video Message) یا پیام ویدیویی را ارائه کرده است. سایت تلگرام pc به آموزش نحوه ارسال ویدیو مسیج یا پیام ویدیویی در تلگرام (Video Message) بپردازیم

ارسال ویدیو  در تلگرام (Video Message) +آموزش تصویری

تلگرام به تازگی آپدیت جدیدی را برای اپلیکیشن پیام رسان خود منتشر کرده است. با آپدیت تلگرام به نسخه 4.0  سه قابلیت جدید و اساسی به پیام رسان تلگرام اضافه گردید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آپدیت به مطالعه مقاله “آپدیت جدید تلگرام 4 با امکان ارسال ویدیو مسیج “ بپردازید.

بهترین قابلیت نسخه جدید تلگرام، مربوط به قابلیت ارسال ویدیو مسیج (Video Message) یا پیام ویدیویی می‌شود. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه ارسال ویدیو مسیج (Video Message) در تلگرام بپردازیم.

آموزش ارسال ویدیو مسیج (Video Message) در تلگرام

پیش از هر چیز باید اشاره کنیم که قابلیت ویدیو مسیج یا پیام ویدیویی در نسخه 4.0 تلگرام ارائه شده است، بنابراین حتما باید برای استفاده از این ویژگی آپدیت تلگرام را انجام دهید  همچنین برای اینکه طرف مقابل هم قادر به مشاهده پیام ویدیویی شما باشد، باید نسخه جدید تلگرام بر روی دستگاه وی نصب گردد.  برای ارسال Video Message مراحل زیر را طی کنید:

برنامه تلگرام را اجرا کنید.
وارد پنجره گفتگویی شوید که تمایل دارید در آن ویدیو مسیج (Video Message) ارسال کنید.
یک بار آیکون “میکروفون” که از آن به منظور ارسال ویس (Voice) استفاده می‌شود را لمس کنید. مشاهده خواهید کرد که این آیکون از میکروفون به دوربین تغییر پیدا می‌کند.
انگشت خود را بر روی آیکون “دوربین” نمایان شده قرار داده و نگه دارید تا پروسه ضبط ویدیو مسیج تلگرام آغاز شود.
آموزش ارسال ویدیو تلگرام

با برداشتن انگشت خود از روی این دکمه، پروسه ضبط تمام می‌شود و ویدیو مسیج مورد نظر ارسال خواهد شد.
به همین سادگی می‌توانید در تلگرام 4.0 نسبت به ارسال ویدیو مسیج (Video Message) اقدام کنید. در حین ضبط ویدیو مسیج به نکات زیر توجه کنید:

با لمس آیکونی که پس از نگه داشتن آیکون دوربین در گوشه سمت چپ و پایین صفحه نمایان می‌شود، می‌توانید مابین دوربین اصلی و سلفی دستگاه جهش یابید.

آموزش ارسال ویدیو در تلگرام
اگر در طول ضبط ویدیو مسیج از ارسال آن منصرف شدید، کافیست که انگشت خود را به سمت چپ بکشید.
ویدیو مسیج (Video Message) تلگرام نهایتا می‌تواند 60 ثانیه به طول بیانجامد.
برای پخش صدا در ویدیو مسیج های تلگرام باید در حین پخش یک بار بر روی آن‌ها ضربه لمسی بزنید.
ویدیو مسیج تلگرام توسط این برنامه فشرده‌سازی می‌شود و به سرعت رد و بدل خواهد شد.
زمانی که انگشت خود را بر روی آیکون دوربین قرار داده‌اید و در حال ضبط یک ویدیو مسیج (Video Message) هستید، با کشیدن انگشت خود به سمت بالا می‌توانید “قفل حالت ضبط” را فعال کنید. به این صورت دیگر نیازی نیست که انگشتتان را بر روی آیکون دوربین نگه دارید و پروسه ضبط ویدیو به طور خودکار انجام می‌شود.

ارسال ویدیو در تلگرام دسکتاپارسال ویدیو در تلگرام دسکتاپ

اگر “قفل حالت ضبط” را فعال کردید، برای ارسال ویدیو مسیج باید آیکون آبی رنگ ارسال را از گوشی سمت راست و پایین صفحه لمس کنید. با لمس آیکون Stop یا توقف هم قادر به تغییر مدت زمان ویدیوی و کات کردن (Cut) کردن آن خواهید بود. همچنین با لمس گزینه Cancel هم ارسال آن ویدیو مسیج متوقف می‌شود.

نظر شما در مورد ارسال ویدیو در تلگرام نسخه 4.0 چیست آیا این قابلیت برای شما هم مفید بوده است ؟خرید ممبر واقعی

خرید ممبر تلگرام در سایت تلگرام پی سی اضافه شد و شما می توانید افزایش ممبر تلگرام را در کانال و گروه خود تجربه کنید خرید ممبر واقعی کانال تلگرام  از روش  های اد اجباری , تبلیغات در تلگرام و تبلیغات نوتیفیکیشن تلگرام و موبایل امکان پذیر هست البته برخی از  افراد جهت افزایش ممبر کانال خود تمایل به خرید ممبرفیک یا غیرواقعی کانال دارند که سایت تلگرام پی سی این روش افزایش اعضای کانال را اصلا پیشنهاد نمی کند.

افزایش ممبر تلگرام – خرید ممبر تلگرام

شما می توانید برای خرید ممبر تلگرام را جهت افزایش اعضای کانال تلگرام تان یکی از بسته های زیر را انتخاب نمایید

خرید ممبر کانال – ممبر فعال و ایرانی

تبلیغات در تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام می تواند به رونق کسب و کار شما و افزایش فروش منجر شود. با راه اندازی کانال در تلگرام جهت پربازدید کردن کانال و افزایش ممبر می توانید از تبلیغات در تلگرام به صورت کلیکی یا بازدیدی استفاده نمایید.

تبلیغات کانال در تلگرام

اگر شما هم بعد از ساخت کانال در تلگرام , به فکر جذب مشتری جدید و تبلیغات در تلگرام هستید پیشنهاد می کنم این مطالب را به طور کامل و دقیق مطالعه کنید.

با افزایش تعداد کانال های تلگرام , رقابت میان مدیران کانال های تلگرام جهت افزایش اعضای کانال تلگرام و جذب ممبر هر روز بیشتر شد به طوری که مدیران تلگرامی حاضر شدند جهت افزایش کسب درآمد از کانال تلگرام و گرفتن تبلیغ در کانال خود به فکر استفاده ازتصاویر غیراخلاقی جهت جذب کاربران تلگرام و خرید ممبرفیک (تقلبی) باشند . 

با گسترش روش های افزایش ممبرکانال تلگرام  دیگر تشخیص اعضای واقعی و فعال کانال از فیک به این راحتی امکان پذیر نیست و در این بین ممکن هست شما فریب یکی از این کانال ها را بخورید و با سفارش تبلیغات در کانال تلگرام  هیچ بازخوردی را دریافت نکنید

تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام

در مقاله قبلی سایت تلگرام پی سی به معرفی پربازدیدترین کانال های تلگرام  و دلایل رشد این کانال پرداختیم , اگر شما کانال های پربازدید را برای تبلیغات در تلگرام انتخاب کرده باشید

افزايش ممبر تلگرام و معرفي كانال تلگرام
خوش آمدید
تبلیغ کانال تلگرام یکی از روش های افزایش ممبرکانال و تبلیغات در تلگرام می باشد شما بعد از ساخت کانال در تلگرام , نیاز به ثبت کانال تلگرام و افزایش اعضای کانال تلگرام دارید بهترین روش تبلیغ کانال در تلگرام , تبلیغ در سایت تلگرام pc و معرفی کانال تلگرام شما به گوگل است . ------------------------------------ http://telegrampc.ir ------------------------------------- بهینه سازی سایت سئو سایت معرفی کانال تلگرام پنل اس ام اس تبلیغ در تلگرام طراحی سایت تور ارزان ربات تلگرام تبلیغ کانال تلگرام
X